Objednejte si předplatné časopisu MÁMA a já NA ROK nebo DVA ROKY a vyberte si k němu hodnotný dárek zdarma. PŘEHLED DÁRKŮ NAJDETE ZDE, zvolený dárek poté zaškrtnete ve formuláři níže.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme na email a dořešíme detaily. Platba se provádí převodem na účet, jehož detaily vám pošleme na email jakmile nám odešlete tento formulář. Objednáním předplatného objednáváte jen dané období, předplatné se automaticky neprodlužuje. Před skončením předplatného vám napíšeme upozornění o konci předplatného a o možnosti prodloužení. 

PO OBJEDNÁNÍ VÁS NAŠE ASISTENTKA BUDE KONTAKTOVAT DO 48 HODIN EMAILEM A POŠLE VÁM POTVRZENÍ A PODKLADY K PLATBĚ ZA PŘEDPLATNÉ. ČASOPIS POTÉ OBDRŽÍTE DO TÝDNE A DÁREK DO 14 DNŮ.

♥ NA OBJEDNÁVKY REAGUJEME DO 48 HODIN ♥
 KONTROLUJTE PROSÍM I POLOŽKU SPAM VE VAŠEM EMAILU. DĚKUJEME

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY A POKYNY K PLATBĚ VÁM PŘÍJDOU EMAILEM. Po odeslání formuláře vás budeme kontaktovat do 48 hodin, prosíme, kontrolujte i záložku SPAM na vašem emailu. V případě problému pište na predplatne@mamaaja.cz. Děkujeme. 

Odesláním formuláře souhlasím s tím, že mé osobní údaje poskytnuté v rámci objednávky předplatného povede vydavatelství ORBIS IN, s. r. o. (IČO 274 30 537), nebo jeho smluvní partneři v automatické databázi předplatitelů, a to i po ukončení předplatného. Na moji žádost budou údaje z databáze vyřazeny. Údaje mohou být využity v souvislosti s předplatným, k vypracování statistik, pro zasílání nabídek a poskytování různých služeb, výrobků a uspořádání akcí pro předplatitele. 

Objednávky na předplatné do zahraničí přijímáme pouze na e-mailové adrese predplatne@mamaaja.cz, kde získáte informace o ceně předplatného do dané země. Po objednání vám zašleme email s číslem účtu, kam zaslat platbu za předplatné. Platbu budeme evidovat. Platbu nepotvrzujeme a automaticky časopis zasíláme, pokud vám do 10 dnů od odeslání platby časopis nedorazí, neváhejte nám napsat na predplatne@mamaaja.cz, ale určitě dorazí..) Dárek dorazí do 14 dnů od připsání platby za předplatné - tedy cca týden po doručení prvního čísla objednaného časopisu, kvůli skladu jinde nelze doručit dárek a časopis najednou. Děkujeme za pochopení.