Objednejte si předplatné časopisu MÁMA a já NA ROK nebo DVA ROKY a vyberte si k němu hodnotný dárek zdarma. PŘEHLED DÁRKŮ NAJDETE ZDE, zvolený dárek poté zaškrtnete ve formuláři níže.

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme na email a dořešíme detaily. Platba se provádí převodem na účet, jehož detaily vám pošleme na email jakmile nám odešlete tento formulář. Objednáním předplatného objednáváte jen dané období, předplatné se automaticky neprodlužuje. Před skončením předplatného vám napíšeme upozornění o konci předplatného a o možnosti prodloužení. 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY A POKYNY K PLATBĚ VÁM BUDOU ZASLÁNY EMAILEM           do 48 hodin od odeslání formuláře. Prosíme, kontrolujte i záložku SPAM na vašem emailu. V případě problému pište na predplatne@mamaaja.cz. Děkujeme. 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ  

Odesláním formuláře souhlasím s tím, že mé osobní údaje poskytnuté v rámci objednávky předplatného povede vydavatelství ORBIS IN, s. r. o. (IČO 274 30 537), nebo jeho smluvní partneři v automatické databázi předplatitelů, a to i po ukončení předplatného. Na moji žádost budou údaje z databáze vyřazeny. Údaje mohou být využity v souvislosti s předplatným, k vypracování statistik, pro zasílání nabídek a poskytování různých služeb, výrobků a uspořádání akcí pro předplatitele. 

Objednávky na předplatné do zahraničí přijímáme pouze na e-mailové adrese predplatne@mamaaja.cz, kde získáte informace o ceně předplatného do dané země. Po objednání vám zašleme email s číslem účtu, kam zaslat platbu za předplatné. Platbu budeme evidovat. Platbu nepotvrzujeme. Časopis a dárek u vás bude nejdéle do 14 dní od uhrazení platby. Pokud vám do 14 dnů od odeslání platby časopis nedorazí, neváhejte nám napsat na predplatne@mamaaja.cz. Děkujeme.


Harmonogram vydávání časopisu MÁMA A JÁ v roce 2019:
č.1: 21.2.2019
č.2: 20.4.2019
č.3: 20.6.2019
č.4: 16.8.2019
č.5: 18.10.2019
č.6: 25.11.2019