Vyberte si dárek k předplatnému

Akce platí pro všechny nové předplatitele, kteří si objednají předplatné časopisu v průběhu prosince a ledna a uhradí ho do 31. ledna 2019. Ihned po zaplacení vám odešleme časopis i vámi zvolený dárek. Množství dárků je omezené.  V případě jakýkoli dotazů neváhejte psát na predplatne@mamaaja.cz

DÁRKY K ROČNÍMU PŘEDPLATNÉMU:

Objednejte si roční předplatné časopisu Máma a já, zaplatíte 490 Kč a ZDARMA získáte jeden z těchto dárků dle vašeho výběru: 

Nerezový termohrneček od Nuby
(dárek v hodnotě 499 Kč)

Hrnek o objemu 220 ml je ideální na cestování, protože udrží požadovanou teplotu až do 6 hodin. Dvojitá izolovaná stěna zabraňuje kondenzaci způsobené velkým teplotním rozdílem. Vhodný pro děti od 6 měsíců.

Hračka Oball Roller
(dárek v hodnotě 489 Kč)

Vaše dítě bude velmi nadšené trakařem, který se tak snadno drží. Oball s chrastítkem snadno odpojíte od rukojeti, a můžete jej tak použít jako běžnou hračku pro děti od šesti měsíců. Snadné uchopení a tlačení rukojeti zpestřuje první krůčky. Vyberte si mezi červenou a modrou barvou.


DÁRKY K PŘEDPLATNÉMU NA DVA ROKY:

Objednejte si dvouleté předplatné časopisu Máma a já za 980 Kč a ZDARMA získáte jeden z těchto dárků dle vašeho výběru:

Memory vložka do kočárku
(dárek v hodnotě 779 Kč)

Vložka je navržená tak, aby absorbovala otřesy během jízdy na nerovném terénu. Hustá paměťová pěna zajišťuje maximální podporu a pohodlí. Lze ji použít během chladných i teplých dní. Univerzální tvar je kompatibilní s téměř všemi kočárky. Rozměr na délku 80 cm, na šířku 33 cm. Vyberte si z několika variací.

Houpačka s melodií Tony
(dárek v hodnotě 1399 Kč)

Medvídek Tony, houpačka z jemného plyše s dřevěnou houpací základnou, hraje melodii "Old MacDonald had a farm". Houpání je jedna z nejoblíbenějších zábav dětí, udělejte jim proto radost s touto hračkou. Ideální nejen na doma.

Fusak 3v1 Jibot
(dárek v hodnotě 999 Kč)

Zimní prodlužovací fusak G-mini do kočárků, autosedaček a vaniček je výsledkem kombinace zkušeností, vysoké kvality, bezpečnosti a pohodlí dítěte. Odepnutím nánožníku změníte velikost fusaku na menší, který je vhodný do hluboké vaničky nebo autosedačky. Na výběr je několik barevných variant.

Deka na hraní Ball Pit Fun
(dárek v hodnotě 799 Kč)

Útulný povrch pro hraní na zemi poskytuje tato 76 centimetrová hrací deka, zábavná a barevná. Její stěny se dají snadno nastavit nahoru nebo dolů, navíc působí jako bariéra během hry a pomáhají udržet 10 barevných míčků vždy děťátku na dosah.

Fusak 3v1 Sven
(dárek v hodnotě 1099 Kč)

Měkký hřejivý fusak 3 v 1 s možností prodloužení udrží děťátko v pohodlí a teple, ať už je v autosedačce, vaničce, nebo sportovním kočárku. Díky použitým kvalitním materiálům je fusak vodě odolný a větru odolný. Vybrat si můžete z více variant.


Časopis si můžete objednat přes online formulář ZDE a tam i zaškrtnete vámi vybraný dárek