Časopis Máma a já

Časopis pro moderní maminku a miminko vám pomůže zodpovědět všechny vaše dotazy, které se týkají početí, těhotenství, porodu, vývoje děťátka i výchovy. Časopis je přátelským rádcem a srozumitelným pomocníkem pro každou rodinnou situaci. Zabaví, potěší, pomůže... Nákupní tipy vám pomůžou ušetřit čas při výběru hraček nebo plenek.

Časopis má 132 stran, vaše děti potěší speciální 12 stránková příloha plná kreativních úkolů (bludiště, omalovánky...).Těšte se i na pravidelné seriály jako Poznáváme porodnice, Deníček miminka a Těhotenství s Meg.

Navíc přinášíme spoustu stránek, které vám usnadní první letošní výlety: tipy na zoologické zahrady v Česku i v zahraničí, novinky pro pohodlné cesty a tipy, jak vybrat praktické golfky.

Pokud jste si časopis oblíbili, předplaťte si ho. K ročnímu nebo dvouletému předplatnému navíc získáte hodnotný dárek, například letní deku Kinky od Petite&Mars nebo deku na hraní Zig Zag Safari od Bright Starts.


Na co se můžete těšit v novém čísle 3/2019?

  • Dočtete se všechno podstatné, co potřebujete vědět o ultrazvuku. V těhotenství vás jich čeká několik, tak ať jste poučení. Jak se liší 2D od 4D?
  • Opalování je velké téma nejen našeho časopisu, ale i mezi rodiči. Máme připravené odpovědi na ty nejdůležitější otázky, které vás "pálí".
  • Pomerančová, mátová, levandulová, to jsou barvy letošního léta. Těšte se na příval barevné inspirace, jak si s těmito odstíny poradit v dětském pokojíčku i v šatníku.
  • Znáte Klub nerozbitných dětí? Možná se do něj hned začleníte, až si přečtete náš článek.
  • Hned několik receptů vám poskytne inspiraci na řadu sladkých jídel s ovocem.
  • "Jsem máma na plný úvazek a nebaví mě to." Co když se to stane vám?
  • Dávka partnerské psychologie: ona a on po dětech aneb jak změní porod vztah.


Dále články jako: Zahojená po porodu, Mražení embryí, Jak se žije v Dánsku, Dovolená v Česku na týden i tři dny, Zánět močových cest i Poradna o kojení. Těšit se můžete i na pravidelný seriál Poznáváme porodnice.

Speciálních 6 stran jen a jen pro ženy, které chtějí na pár minut zapomenout na mateřské povinnosti. Když budete mít pár minut času, začtěte se: jak si najít kreativní práci z domova, jak připravit boho léto, syté smoothie pro jednoho i jak si učesat sexy culík. Navíc jóga pro sexy prsa krok za krokem.

Navíc 12 stran extra přílohy plné moře, výletů a dobrodružství jen a jen pro vaše děti.

Harmonogram vydávání časopisu MÁMA A JÁ v roce 2019:
č.1: 21.2.2019
č.2: 20.4.2019
č.3: 20.6.2019
č.4: 1.8.2019
č.5: 19.9.2019
č.6: 14.11.2019