Časopis Máma a já

Časopis pro moderní maminku a miminko vám pomůže zodpovědět všechny vaše dotazy, které se týkají početí, těhotenství, porodu, vývoje děťátka i výchovy. Časopis je přátelským rádcem a srozumitelným pomocníkem pro každou rodinnou situaci. Zabaví, potěší, pomůže... Nákupní tipy vám pomůžou ušetřit čas při výběru hraček nebo plenek.

Časopis má 132 stran, vaše děti potěší speciální 12 stránková příloha plná kreativních úkolů (bludiště, omalovánky...).Speciálně se tentokrát zaměřujeme na nejrůznější úhly vnímání rodičovství: co na to podnikatelka, pražská fotografka, celebrita a slovenská biomatka.

Těšte se i na pravidelné seriály jako Poznáváme porodnice, Deníček miminka a Těhotenství s Meg.

Pokud jste si časopis oblíbili, předplaťte si ho. K ročnímu nebo dvouletému předplatnému navíc získáte hodnotný dárek, například letní deku Kinky od Petite&Mars nebo deku na hraní Zig Zag Safari od Bright Starts.


Na co se můžete těšit v novém čísle 4/2019?

  • Třeba na důkladný článek o tom, co všechno se děje v prvním měsíci života miminka.
  • Jak probíhají první dny v jeslích nebo miniškoličce? Co všechno potřebujete? Nechybí ani rady, jak zvládnout povinnosti s těmi většími. Bez nervů a slziček.

  • Tajemná zkratka SIDS Je noční můra všech maminek - syndrom náhlého úmrtí novorozenců. Dá se mu zabránit?

  • Jen ho nechte, ať se nudí. Tahle výzva vás potěší, protože od vás nevyžaduje vůbec nic.


A dál článek o EQ výchově nebo chůzi v těhotenství, recepty pro rýžovou hostinu, nové poznatky o migréně... V čem je jiné těhotenství po IVF? A jak vnímají antikoncepci muži?

Speciálních 6 stran jen a jen pro ženy, které chtějí na pár minut zapomenout na mateřské povinnosti. Když budete mít pár minut času, omrkněte podzimní look nebo výrobky z aloe vera.

Navíc 12 stran extra přílohy plné moře, výletů a dobrodružství jen a jen pro vaše děti.

Harmonogram vydávání časopisu MÁMA A JÁ v roce 2019:
č.1: 21.2.2019
č.2: 20.4.2019
č.3: 20.6.2019
č.4: 15.8.2019
č.5: 18.10.2019
č.6: 26.11.2019