Na 132 stranách se dozvíte odborné informace, které jsou zpracovávány ve spolupráci s lékaři a jinými odborníky, avšak podávané srozumitelnou formou. Časopis je dvouměsíčník. Časopis není dostupný na novinových stáncích, lze jej získat formou předplatného, kde k předplatnému obdržíte i krásný dárek dle vašeho výběru zdarma. 

Časopis MÁMA a já, to je časopis pro moderní maminku a miminko. Články, které jsou připravovány v úzké spolupráci s odborníky z různých oblastí, jsou vám podávány jasnou a srozumitelnou formou.

V pravidelných rubrikách nechybí články týkající se období těhotenství, porodu a poporodní péče o nejmenší, příspěvky o dětech v jednotlivých etapách vývoje, najdete zde různá zdravotní témata, rubriku o výživě, články z oblasti výchovy a psychologie.

Tento odborný časopis provází rodiče od těhotenství po raný školní věk dětí již jedenáctým rokem. Od roku 2018 je časopis MÁMA a já vydávaný novým vydavatelem a dostal nový kabátek. 

Přinášíme novinky a informace ze světa rodičů a dětí i rubriky věnující se matkám z pohledu ženy a jejího běžného života, jako jsou cvičení, móda, volný čas, fejetony, recepty. Silná předplatitelská základna svědčí o vysoké loajalitě čtenářů a děkujeme vám za to!

Redakci MÁMA A JÁ tvoří jen 7 nadšených lidí a proto věřte, že se vám budeme vždy naplno věnovat, máte-li nějaký dotaz či přání ♥ 

Vaše redakce MÁMA a já